Wrzutka koszowa – higieniczne rozwiązanie do wyrzucania śmieci

Obiekty gastronomiczne oraz usługowe muszą stale utrzymywać czystość na wysokim poziomie. W zachowaniu wysokiego poziomu higieny może pomóc wrzutka koszowa, która jest doskonałym rozwiązaniem do zbierania śmieci, dzięki ruchomej części samozamykającej.

Zachowanie wysokiego poziomu higieny

Wykorzystanie wrzutki koszowej ułatwia utrzymywanie higieny na wysokim poziomie. Konstrukcja wrzutki, czyli zastosowanie ruchomej części zamykającej otworu, pozwala na higieniczne wyrzucanie śmieci. Wrzutki znajdują zastosowanie w obiektach gastronomicznych, centrach handlowych, sklepach oraz innych miejscach publicznych.

Wrzutki wykonywane są z wytrzymałych materiałów zgodnie z obowiązującymi normami sanitarnymi. Najczęściej wykorzystywanym materiałem jest stal kwasoodporna AISI-304, która gwarantuje wrzutce długą żywotność w doskonałym stanie.

Różne modele wrzutek koszowych

Wrzutka koszowa dostępna jest w wersji wolnostojącej oraz do zabudowy. W zależności od obiektu można dobrać odpowiednie rozwiązanie. Zaletą wykorzystania wrzutki koszowej do zabudowy jest zapewnienie atrakcyjnego wyglądu fasad mebli sklepowych.

Wrzutki koszowe dostępne są w różnych wymiarach, co w szczególności wrzutki do zabudowy, umożliwia jej właściwe dopasowanie do mebla.

Pozostałe wyposażenie

Innym popularnym wyposażeniem są dozowniki do zabudowy wykorzystywane w obiektach gastronomicznych oraz usługowych. Przykładami mogą być dozowniki serwetek, słomek, pokrywek oraz kubków. Uznaniem cieszą się również organizery barowe oraz podajniki, które ułatwiają utrzymanie porządku.

Często stosowane się ponadto higieniczne dozowniki mydła. W szczególności są to bezdotykowe wolnostojące dozowniki, które można w łatwy sposób ustawić w wolnej przestrzeni.

Różnego rodzaju dozowniki, organizery, podajniki, wrzutki koszowe są dostępne w AiFO Components, czyli czołowego producenta i dystrybutora rozwiązań oraz komponentów do urządzeń chłodniczych i gastronomicznych. W swojej ofercie posiadają tysiące różnych produktów, od monobloków, agregatów chłodniczych, skraplaczy i parowników, aż po uszczelki, grzałki, bemary oraz dozowniki. Stale utrzymują wysokie stany magazynowe, poszerzają ofertę produktową oraz produkują dopasowane na wymiar rozwiązania. To sprawia, że jest to chętnie wybierany partner biznesowy.

Polecane

Zostaw komentarz

2 × jeden =