Hurtownia instalacyjna PROTERM – zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Hurtownia instalacyjna PROTERM – zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Hurtownia hydrauliczna PROTERM posiada w swoim asortymencie wszelkiego rodzaju produkty z branży grzewczej i sanitarnej. Współpracuje z renomowanymi producentami, dzięki czemu może pochwalić się produktami najwyższej jakości oraz bardzo niskiej awaryjności. Zakupione produkty są gwarancją zadowolenia klientów. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat hurtowni instalacyjnej Proterm – koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem. Zapraszamy!

Jakie produkty można nabyć w hurtowni instalacyjnej Proterm?

 Produkty dostępne są w różnych rozmiarach i kolorach, dlatego tez każdy klient jest w stanie dopasować odpowiedni dla siebie produkt. Produkty podzielone są na kategorie, aby w łatwy sposób odnaleźć poszukiwany produkt na stronie internetowej.  Ilość produktów dostępnych do zakupu jest bardzo duża. Wśród nich znajdują się: pompy, kotły, grzejniki, kołnierze, rury, kształtki, farby, silikony, piany, odpływy, brodziki, syfony, baterie, umywalki i wiele innych produktów. Większość produktów jest niezbędna do prawidłowego działania instalacji wodociągowej, dzięki której dany budynek może być zaopatrywany w zimną oraz ciepłą wodę. Wszystkie produkty potrzebne do takiej instalacji są dostępne w hurtowni hydraulicznej PROTERM.

ogrzewanie

Kołnierze gwintowane dostępne w hurtowni hydraulicznej Proterm!

Jednym z takich głównych produktów są kołnierze gwintowane, które dają możliwość połączenia rurociągów wody i pary. Posiadają one gwint w otworze, który służy do nakręcania na rurę. Kołnierze gwintowane nie wymagają spawania, w skrajnych przypadkach jedynie tylko uszczelnień. Jest to największą zaletą tego typu kołnierzy. Kołnierze te są dostępne w wielu rozmiarach. W swoim asortymencie hurtownia hydrauliczna PROTERM (https://proterm.sklep.pl/) posiada o wiele więcej kołnierzy. Kołnierzami, jakie można wyróżnić są kołnierze szyjkowe. Ten typ kołnierzy ma wyraźną szyjkę, która służy do przyspawania rury. Wszystkie dostępne w hurtowni hydraulicznej PROTERM kołnierze są fabrycznie nowe i bez wad.

Asortyment hurtowni instalacyjnej Proterm

Hurtownia hydrauliczna PROTERM współpracuje z wieloma renomowanymi producentami. Wyróżnić tutaj można przedsiębiorstwo GEBERIT, które jest europejskim liderem technologii sanitarnej. Wszystkie produkty marki GEBERIT są wykonywane z niezwykłą precyzją oraz są bezpieczne i odporne na działanie czynników zewnętrznych. Kolejnym producentem jest przedsiębiorstwo GEBO. Jest to przedsiębiorstwo o zasięgu międzynarodowym. Ich produkty są wykonywane ze szczególną dbałością o każdy detal produktu z dobrych i wytrzymałych materiałów. Przedsiębiorstwo DANFOSS jest kolejnym producentem współpracującym z hurtownia hydrauliczną PROTERM. Jest to firma jedna z największych na świecie związana z dostarczaniem energooszczędnych i innowacyjnych rozwiązań.

Polecane

One Thought to “Hurtownia instalacyjna PROTERM – zachęcamy do zapoznania się z ofertą!”

  1. Jakub

    Czekam na kolejne wpisy w tej kategorii!

Zostaw komentarz

1 + trzynaście =